Филтри -

Машини за обработка на почвата Lemken од Франција

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

14 огласа: Машини за обработка на почвата Lemken од Франција

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Култиватор
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Франција, Fr-29610 Plouigneau
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Плуг
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-68640 Muespach
култиватор Lemken karat 9 култиватор Lemken karat 9 култиватор Lemken karat 9
3
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Франција, Fr-55300 Chauvoncourt
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Плуг
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-62136 Richebourg
Контактирајте го продавачот
17.000 €
Плуг
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-56120 Josselin
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Рото брана
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Франција, Fr-62136 Richebourg
Контактирајте го продавачот
13.000 €
Култиватор
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Франција, Fr-55300 Chauvoncourt
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Култиватор
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Франција, Fr-80700 Roye
култиватор Lemken karat 9
1
Контактирајте го продавачот
13.000 €
Култиватор
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Франција, Fr-55300 Chauvoncourt
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Франција, Fr-68640 Muespach
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Плуг
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-80700 Roye
култиватор Lemken heliodor 9
1
Контактирајте го продавачот
26.000 €
Култиватор
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Франција, Fr-55300 Chauvoncourt
Контактирајте го продавачот
23.000 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Франција, SEVIGNY WALEPPE
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Култиватор
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Франција, Fr-55300 Chauvoncourt
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се