Филтри -

Машини за обработка на почвата Lemken од Европа

Резултати од пребарување: 314 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

314 огласа: Машини за обработка на почвата Lemken

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
24.900 €
Реверзибилен плуг
Година 2002 Километража Ширина на опфаќање
Германија, 17094 Pragsdorf
диск брана Lemken heliodor 9/400 диск брана Lemken heliodor 9/400 диск брана Lemken heliodor 9/400
3
Контактирајте го продавачот
28.077 €
Диск брана
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-8382 Hinnerup
Контактирајте го продавачот
16.050 €
Плуг
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-8382 Hinnerup
Контактирајте го продавачот
8.950 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Романија
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Плуг
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Романија
земјоделски валјак Lemken VARIOPACK 110
1
Контактирајте го продавачот
2.500 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bardowick
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Calbe / Saale
реверзибилен плуг Lemken Vari Diamant 16 VU 6+1 L100 реверзибилен плуг Lemken Vari Diamant 16 VU 6+1 L100 реверзибилен плуг Lemken Vari Diamant 16 VU 6+1 L100
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
8.851 €
Диск брана
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
рото брана Lemken zirkon 10/400 рото брана Lemken zirkon 10/400
2
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Рото брана
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, De-24340 Eckernförde
плуг Lemken europal 7x 4l100 плуг Lemken europal 7x 4l100 плуг Lemken europal 7x 4l100
3
Контактирајте го продавачот
8.125 €
Плуг
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-24340 Eckernförde
рото брана Lemken zirkon 10/300 + saphir 7/300 рото брана Lemken zirkon 10/300 + saphir 7/300 рото брана Lemken zirkon 10/300 + saphir 7/300
3
Контактирајте го продавачот
10.625 €
Рото брана
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-24340 Eckernförde
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
10 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
13.894 €
Плуг
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Австрија, At-4560 Kirchdorf
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Култиватор
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
10 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
13.320 € GBP 11.500 GBP
Слама култиватор
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Обединето Кралство, SLINGSBY
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Култиватор
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
21.108 €
Реверзибилен плуг
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
41.424 €
Плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
63.500 €
Слама култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 6.6 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
51.500 €
Рото брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Gross-Umstadt
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Слама култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
10 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
12.971 €
Реверзибилен плуг
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Dinkelsbühl
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Sonnewalde
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 314 огласа
Прикажи
Претплати се