Филтри -

Машини за обработка на почвата Lemken од Данска

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

11 огласа: Машини за обработка на почвата Lemken од Данска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
диск брана Lemken heliodor 9/400 диск брана Lemken heliodor 9/400 диск брана Lemken heliodor 9/400
3
Контактирајте го продавачот
28.077 €
Диск брана
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-8382 Hinnerup
Контактирајте го продавачот
16.050 €
Плуг
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-8382 Hinnerup
Контактирајте го продавачот
53.412 €
Реверзибилен плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Nykøbing Falster
Контактирајте го продавачот
46.836 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Данска, Nykøbing Falster
Контактирајте го продавачот
66.429 €
Реверзибилен плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Nykøbing Falster
Контактирајте го продавачот
60.037 €
Плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-8382 Hinnerup
Контактирајте го продавачот
16.036 €
Плуг
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-9700 Brønderslev
Контактирајте го продавачот
аукција 4.225 € DKK 31.500 DKK
Реверзибилен плуг
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Fyn
Контактирајте го продавачот
30.163 €
Култиватор
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-7200 Grindsted
Контактирајте го продавачот
20.094 €
Рото брана
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-9700 Brønderslev
Контактирајте го продавачот
30.920 €
Плуг
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-8382 Hinnerup
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се