Филтри -

Машини за обработка на почвата Lemken од Австрија

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

10 огласа: Машини за обработка на почвата Lemken од Австрија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
10.800 € Без ДДВ
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Hinzenbach
Контактирајте го продавачот
7.300 € Без ДДВ
Култиватор
Година 1992 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Hinzenbach
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Hinzenbach
Контактирајте го продавачот
21.984 €
Плуг
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-3321 Stephanshart
Контактирајте го продавачот
25.575 €
Плуг
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-4755 Zell An Der Pram
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Плуг
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-2700 Wr. Neustadt
Контактирајте го продавачот
25.574 €
Плуг
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-4755 Zell An Der Pram
реверзибилен плуг Lemken EUROPAL 6 4-SCHARIG PRIVATVK реверзибилен плуг Lemken EUROPAL 6 4-SCHARIG PRIVATVK реверзибилен плуг Lemken EUROPAL 6 4-SCHARIG PRIVATVK
3
Контактирајте го продавачот
8.000 €
Реверзибилен плуг
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
21.500 €
Плуг
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-2700 Wr. Neustadt
Контактирајте го продавачот
9.950 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Attnang-Puchheim
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се