Филтри -

Машини за обработка на почвата Lemken

Резултати од пребарување: 619 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

619 огласа: Машини за обработка на почвата Lemken

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
15.000 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање
Украина
Контактирајте го продавачот
16.500 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Zvenyhorodka
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
10.500 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
10.000 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2001 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
35.600 €
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 280 кс
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 3.85 м
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
11.600 €
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 90 кс Работна брзина 5 км/ч
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 1 м
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
14.900 €
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 140 кс Работна брзина 5 км/ч
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Култиватор
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Култиватор
Година 1970-01-01 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Østbirk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Длабочина на обработка 270 мм Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, смт.Володарка
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Плуг
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Preetz
Контактирајте го продавачот
26.250 €
Плуг
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Preetz
Контактирајте го продавачот
12.500 US$ EUR ≈ 11.520 €
Реверзибилен плуг
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Теребовля
Контактирајте го продавачот
33.500 US$ EUR ≈ 30.890 €
Диск брана
Потребна сила на трактор 290 кс
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Украина, Теребовля
Контактирајте го продавачот
8.900 US$ EUR ≈ 8.206 €
Диск брана
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Украина, Теребовля
Контактирајте го продавачот
27.000 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 270 кс
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Sumy
Контактирајте го продавачот
25.000 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 150 мм Потребна сила на трактор 250 кс
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Sumy
Контактирајте го продавачот
13.900 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Buttelstedt
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Buttelstedt
Контактирајте го продавачот
6.800 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
6.800 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање 2.8 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 619 огласа
Прикажи
Претплати се