Филтри -

Машини за обработка на почвата LZFV

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата LZFV: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Длабочина на обработка 120 мм Капацитет 2 ха/час Потребна сила на трактор 80 кс
Година 03/2020 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Украина
Контактирајте го продавачот
635,20 € UAH 25.600 UAH
Вадач на компир
Длабочина на обработка 50 мм Капацитет 2 ха/час Потребна сила на трактор 40 кс Работна брзина 5 км/ч
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 0.4 м
Украина
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се