Филтри -

Машини за обработка на почвата LIPCO

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4 огласа: Машини за обработка на почвата LIPCO

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
2.500 € Без ДДВ
Машина за собирање камења
Длабочина на обработка 120 мм Потребна сила на трактор 13 кс
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Pinsaguel
Контактирајте го продавачот
2.500 € Без ДДВ
Машина за собирање камења
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Pinsaguel
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
2.500 € Без ДДВ
Рото брана
Потребна сила на трактор 11 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 1 м
Франција, Pinsaguel
Контактирајте го продавачот
4.165 €
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Selters
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се