Филтри -

Машини за обработка на почвата LEMTECH

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата LEMTECH: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
3.965 € PLN 18.700 PLN
Диск брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
7.823 € PLN 36.900 PLN
Култиватор
Длабочина на обработка 35 мм
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Choroszcz
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
12.180 € PLN 57.450 PLN
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
2.523 € PLN 11.900 PLN
Подривач
Потребна сила на трактор 110 кс
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
4.367 € PLN 20.600 PLN
Диск брана
Потребна сила на трактор 90 кс
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
2.756 € PLN 13.000 PLN
Култиватор
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 2.7 м
Полска, Choroszcz
нови подривач LEMTECH Tiefenlockerer 3m/Subsoiler/Глубокорыхлитель/Subsolador/Głębosz нови подривач LEMTECH Tiefenlockerer 3m/Subsoiler/Глубокорыхлитель/Subsolador/Głębosz нови подривач LEMTECH Tiefenlockerer 3m/Subsoiler/Глубокорыхлитель/Subsolador/Głębosz
3
Контактирајте го продавачот
6.032 € PLN 28.450 PLN
Подривач
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Choroszcz
нови култиватор LEMTECH Saatbeetkombination нови култиватор LEMTECH Saatbeetkombination нови култиватор LEMTECH Saatbeetkombination
3
Контактирајте го продавачот
2.502 € PLN 11.800 PLN
Култиватор
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 2.7 м
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
2.056 € PLN 9.700 PLN
Подривач
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Полска, Choroszcz
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се