Филтри -

Машини за обработка на почвата LEMKEN - Узбекистан

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

5 огласа: Машини за обработка на почвата LEMKEN - Узбекистан

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови реверзибилен плуг LEMKEN  EUROPAL 7 N-100
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Узбекистан, Ташкент
нови реверзибилен плуг LEMKEN  7 4+1 N-100
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 165 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Узбекистан, Ташкент
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови реверзибилен плуг LEMKEN  7 PLUS 3/1
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 150 кс
Година Километража Ширина на опфаќање
Узбекистан, Ташкент
нови реверзибилен плуг LEMKEN  EUROPAL 5 2+1 N-100
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Узбекистан, Ташкент
нови диск брана LEMKEN Rubin 9/300 U
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Длабочина на обработка 120 мм
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Узбекистан, Ташкент
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се