Филтри -

Машини за обработка на почвата LEMKEN од Унгарија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

6 огласа: Машини за обработка на почвата LEMKEN од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
15.750 €
Реверзибилен плуг
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
15.750 €
Плуг
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Hu-6710 Szeged
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
16.950 €
Диск брана
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Унгарија, Hu-6710 Szeged
Контактирајте го продавачот
16.950 €
Диск брана
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Csengele
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се