Филтри -

Машини за обработка на почвата LEMKEN од Украина

Резултати од пребарување: 241 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

241 огласа: Машини за обработка на почвата LEMKEN од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
25.000 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 150 мм Потребна сила на трактор 250 кс
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Кременчук
Контактирајте го продавачот
27.000 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 120 мм Потребна сила на трактор 200 кс
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Украина, Звенигородка
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
8.500 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 80 кс
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Луцк
диск брана LEMKEN Rubin 9/400 диск брана LEMKEN Rubin 9/400 диск брана LEMKEN Rubin 9/400
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Переяслав-Хмельницкий
Контактирајте го продавачот
25.900 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Украина, Переяслав-Хмельницкий
реверзибилен плуг LEMKEN Diamant реверзибилен плуг LEMKEN Diamant реверзибилен плуг LEMKEN Diamant
3
Контактирајте го продавачот
16.500 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Вінниця
Контактирајте го продавачот
24.600 €
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 170 кс Работна брзина 5 км/ч
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 2.1 м
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
10.600 US$ EUR ≈ 9.692 €
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
35.700 €
Диск брана
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 90 кс Работна брзина 5 км/ч
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 1 м
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
12.700 €
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 140 кс Работна брзина 5 км/ч
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
10.600 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 100 кс Работна брзина 5 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
7.400 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, смт. Чабаны
Контактирајте го продавачот
5.600 US$ EUR ≈ 5.120 €
Реверзибилен плуг
Година 01/2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина
Контактирајте го продавачот
4.200 US$ EUR ≈ 3.840 €
Реверзибилен плуг
Година 01/2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина
Контактирајте го продавачот
5.600 US$ EUR ≈ 5.120 €
Реверзибилен плуг
Година 01/2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина
Контактирајте го продавачот
8.500 US$ EUR ≈ 7.772 €
Реверзибилен плуг
Година 01/2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина
Контактирајте го продавачот
7.000 US$ EUR ≈ 6.400 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Любомль
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Потребна сила на трактор 240 кс
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
7.900 US$ EUR ≈ 7.223 €
Реверзибилен плуг
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 90 кс Работна брзина 5 км/ч
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 1 м
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 120 кс Работна брзина 5 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 1.25 м
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 90 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 1.5 м
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Работна брзина 5 км/ч
Година 2008 Километража 1 м/ч Ширина на опфаќање 1.2 м
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
26.900 €
Плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Київ
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 241 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се