Филтри -

Машини за обработка на почвата LEMKEN од Романија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

5 огласа: Машини за обработка на почвата LEMKEN од Романија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Harsova
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Рото фреза
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Романија
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Плуг
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Романија
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Романија, TELEORMAN
Контактирајте го продавачот
27.000 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 40 мм Потребна сила на трактор 160 кс
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Judet Sibiu
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се