Филтри -

Машини за обработка на почвата LEMKEN од Полска

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

13 огласа: Машини за обработка на почвата LEMKEN од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Wierzbno
Контактирајте го продавачот
17.990 € PLN 84.000 PLN
Реверзибилен плуг
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Zaklików
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
5.353 € PLN 25.000 PLN
Рото брана
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Zbuczyn
Контактирајте го продавачот
6.400 €
Плуг
Потребна сила на трактор 160 кс Работна брзина 8 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Полска, ŁUBOWO
Контактирајте го продавачот
2.248 € PLN 10.500 PLN
Слама култиватор
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање 2.6 м
Полска, Pakość
нови реверзибилен плуг LEMKEN JUWEL 7 MVU 4l 100 нови реверзибилен плуг LEMKEN JUWEL 7 MVU 4l 100 нови реверзибилен плуг LEMKEN JUWEL 7 MVU 4l 100
3
Контактирајте го продавачот
31.910 € PLN 149.000 PLN
Реверзибилен плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Białystok
Контактирајте го продавачот
8.244 € PLN 38.500 PLN
Реверзибилен плуг
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Cekcyn
Контактирајте го продавачот
6.210 € PLN 29.000 PLN
Реверзибилен плуг
Година 1990 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Zbiersk
Контактирајте го продавачот
38.540 € PLN 180.000 PLN
Плуг
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Полска, ROKITNO
Контактирајте го продавачот
9.957 € PLN 46.500 PLN
Реверзибилен плуг
Година 2004 Километража 1000 м/ч Ширина на опфаќање
Полска, Wierzbno
Контактирајте го продавачот
13.280 € PLN 62.000 PLN
Реверзибилен плуг
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Biała Podlaska
машина за подготовка на почвата за сеидба LEMKEN  GIGANT 10/800 KOMPAKTOR - 2010 ROK - 8 M машина за подготовка на почвата за сеидба LEMKEN  GIGANT 10/800 KOMPAKTOR - 2010 ROK - 8 M
2
Контактирајте го продавачот
25.500 € Без ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Полска, Kudowa Zdrój
P.P.H.U. Artur Hucaluk
13 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Полска, Wierzbno
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се