Филтри -

Машини за обработка на почвата LEMKEN од Холандија

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата LEMKEN од Холандија: 15 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Слама култиватор
Година 2022 Километража 50 м/ч Ширина на опфаќање 3.8 м
Холандија, Middenmeer
Контактирајте го продавачот
19.850 € Без ДДВ
Плуг
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 3.5 м
Германија, Soest
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Реверзибилен плуг
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Steenbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Marknesse
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Holten
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Nieuwerkerk Aan Den Ijssel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Година 1997 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Marknesse
Контактирајте го продавачот
1.300 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање 1.7 м
Холандија, Hardenberg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Година 1979 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Oostburg
Контактирајте го продавачот
4.500 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Hillegom
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Рото брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Nieuwe-Tonge
нови диск брана LEMKEN Rubin 10/300 U
1
Контактирајте го продавачот
22.500 €
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Maasdam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Холандија, Heijningen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Nieuwe-Tonge
Контактирајте го продавачот
50.500 €
Реверзибилен плуг
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Nieuwe-Tonge
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се