Филтри -

Машини за обработка на почвата LEMKEN од Германија

Резултати од пребарување: 180 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

180 огласа: Машини за обработка на почвата LEMKEN од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
31.091 €
Плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
28.900 €
Диск брана
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
14.400 €
Плуг
Година 1999 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Rietberg
Контактирајте го продавачот
7.250 €
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Spelle
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Cham
Контактирајте го продавачот
4.250 €
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Култиватор
Година 2001 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Hamburg
плуг LEMKEN juwel 8 mvu5l100 плуг LEMKEN juwel 8 mvu5l100 плуг LEMKEN juwel 8 mvu5l100
3
Контактирајте го продавачот
41.000 €
Плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Melle-Wellingholzhausen
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Melle-Wellingholzhausen
Контактирајте го продавачот
3.571 €
Култиватор
Година 2002 Километража Ширина на опфаќање
Германија, 48488 Emsbüren
Контактирајте го продавачот
19.750 €
Плуг
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-48683 Ahaus
Контактирајте го продавачот
52.500 €
Реверзибилен плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Spelle
диск брана LEMKEN Heliodor 9 300 диск брана LEMKEN Heliodor 9 300 диск брана LEMKEN Heliodor 9 300
3
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Диск брана
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Prenzlau
Контактирајте го продавачот
3.950 €
Култиватор
Година 2002 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Prenzlau
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 1991 Километража Ширина на опфаќање 3.8 м
Германија, Prenzlau
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Плуг
Година 2002 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Prenzlau
Контактирајте го продавачот
11.250 € Без ДДВ
Плуг
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Германија, Rietberg
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Реверзибилен плуг
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
28.000 €
Плуг
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
72.500 €
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Диск брана
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, 17094 Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-49661 Cloppenburg
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 180 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се