Филтри -

Машини за обработка на почвата LEMKEN од Европа

Резултати од пребарување: 235 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

235 огласа: Машини за обработка на почвата LEMKEN

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Pragsdorf
нови реверзибилен плуг LEMKEN Juwel 8 нови реверзибилен плуг LEMKEN Juwel 8 нови реверзибилен плуг LEMKEN Juwel 8
3
Контактирајте го продавачот
35.360 € PLN 167.000 PLN
Реверзибилен плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Płoskinia
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
8.950 € Без ДДВ
Култиватор
Година 01/2017 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Ruinerwold
Контактирајте го продавачот
LEMKEN
15 ч.
300 € Без ДДВ
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Белгија, Borgloon
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Bakel
машина за подготовка на почвата за сеидба LEMKEN  GIGANT 10/800 KOMPAKTOR - 2010 ROK - 8 M машина за подготовка на почвата за сеидба LEMKEN  GIGANT 10/800 KOMPAKTOR - 2010 ROK - 8 M
2
Контактирајте го продавачот
25.500 € Без ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Полска, Kudowa Zdrój
P.P.H.U. Artur Hucaluk
12 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
26.750 €
Плуг
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
44.950 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Uelzen
Контактирајте го продавачот
7.900 €
Плуг
Година 2002 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Култиватор
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
11.343 €
Плуг
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
30.920 €
Плуг
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
диск брана LEMKEN heliodor 9/600 k диск брана LEMKEN heliodor 9/600 k диск брана LEMKEN heliodor 9/600 k
3
Контактирајте го продавачот
35.950 €
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
78.000 €
Плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
78.000 €
Плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
10.800 € Без ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 1992 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Hinzenbach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Холандија, Vriezenveen
култиватор LEMKEN SMARAGD 80/300
1
Контактирајте го продавачот
1.900 € Без ДДВ
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Heinbockel-Hagenah
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Harsova
Контактирајте го продавачот
3.900 €
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Слама култиватор
Длабочина на обработка 300 мм Потребна сила на трактор 170 кс
Година 07/2004 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Литванија, Batakiai
Контактирајте го продавачот
13.400 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 2.75 м
Германија, Sülzetal, OT Altenweddingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Полска, Wierzbno
земјоделски валјак LEMKEN DOPPELROHRSTABWALZE земјоделски валјак LEMKEN DOPPELROHRSTABWALZE земјоделски валјак LEMKEN DOPPELROHRSTABWALZE
3
Контактирајте го продавачот
4.800 €
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање 1.5 м
Германија, Wildeshausen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 235 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се