Филтри -

Машини за обработка на почвата LEMKEN од Данска

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата LEMKEN од Данска: 26 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
19.488 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Nykøbing Falster
Контактирајте го продавачот
29.231,09 €
Плуг
Година 2019-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-8382 Hinnerup
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
рото брана LEMKEN zirkon 12/400 рото брана LEMKEN zirkon 12/400
2
Контактирајте го продавачот
36.636,98 €
Рото брана
Година 2022-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-8300 Odder
E-FARM.COM
6 години на Agriline
рото брана LEMKEN zirkon 12/400 рото брана LEMKEN zirkon 12/400
2
Контактирајте го продавачот
37.630,25 €
Рото брана
Година 2022-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-7300 Jelling
E-FARM.COM
6 години на Agriline
плуг LEMKEN juwel 8 m v u 5 плуг LEMKEN juwel 8 m v u 5
2
Контактирајте го продавачот
47.663,86 €
Плуг
Година 2022-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-6920 Videbæk
E-FARM.COM
6 години на Agriline
плуг LEMKEN juwel 8 m 5 n l100 плуг LEMKEN juwel 8 m 5 n l100
2
Контактирајте го продавачот
49.456,30 €
Плуг
Година 2022-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-8300 Odder
E-FARM.COM
6 години на Agriline
плуг LEMKEN juwel 8 m v u 5 плуг LEMKEN juwel 8 m v u 5
2
Контактирајте го продавачот
49.456,30 €
Плуг
Година 2022-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-7300 Jelling
E-FARM.COM
6 години на Agriline
плуг LEMKEN juwel 8 v 5 n 100 плуг LEMKEN juwel 8 v 5 n 100
2
Контактирајте го продавачот
54.563,02 €
Плуг
Година 2022-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-6520 Toftlund
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
19.494,12 €
Култиватор
Година 2006-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-7300 Jelling
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
24.800 €
Култиватор
Година 2020-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-8382 Hinnerup
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
33.469,75 €
Култиватор
Година 2020-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-9700 Brønderslev
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
24.800 €
Култиватор
Година 2020-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-9620 Aalestrup
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
18.146,22 €
Плуг
Година 1999-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-7300 Jelling
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
46.978,99 €
Култиватор
Година 2018-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-9700 Brønderslev
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
47.046,22 €
Друга фреза
Година 2020-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-8300 Odder
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се