Филтри -

Машини за обработка на почвата LEMKEN од Австрија

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата LEMKEN од Австрија: 14 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
9.167,23 €
Култиватор
Година 2007-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-7503 Grosspetersdorf
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
6.990,76 €
Плуг
Година 2002-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-4755 Zell An Der Pram
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
9.167,23 €
Слама култиватор
Година 2007-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-7503 Grosspetersdorf
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Слама култиватор
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Großpersdorf
Контактирајте го продавачот
11.500 €
Култиватор
Година 2018-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-3321 Stephanshart
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
19.379,83 €
Диск брана
Година 2018-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-8262 Ilz
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Плуг
Година 2021-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-2041 Wullersdorf
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
14.750,42 €
Култиватор
Година 2022-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-2041 Wullersdorf
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
27.300 €
Плуг
Година 2022-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-2041 Wullersdorf
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Плуг
Година 2021-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-2041 Wullersdorf
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
24.500 €
Култиватор
Година 2021-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-2130 Mistelbach
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
7.300 € Без ДДВ
Култиватор
Година 1992 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Hinzenbach
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Hinzenbach
култиватор LEMKEN 3 M култиватор LEMKEN 3 M
2
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Großpersdorf
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се