Филтри -

Машини за обработка на почвата LEMKEN

Резултати од пребарување: 418 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

418 огласа: Машини за обработка на почвата LEMKEN

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
реверзибилен плуг LEMKEN VariDiamant 10 реверзибилен плуг LEMKEN VariDiamant 10 реверзибилен плуг LEMKEN VariDiamant 10
3
Контактирајте го продавачот
23.000 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 280 кс
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Харьков
Контактирајте го продавачот
8.500 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 80 кс
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Луцк
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
3.500 US$ EUR ≈ 3.327 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Любомль
Контактирајте го продавачот
77.600 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 15 мм Потребна сила на трактор 330 кс Работна брзина 15 км/ч
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 800 м
Украина, Біла Церква
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Длабочина на обработка 120 мм Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Біла Церква
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Біла Церква
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 90 кс Работна брзина 5 км/ч
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 1 м
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
12.700 €
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 140 кс Работна брзина 5 км/ч
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
24.600 €
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 170 кс Работна брзина 5 км/ч
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 2.1 м
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
35.700 €
Диск брана
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
10.600 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 100 кс Работна брзина 5 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Звенигородка
реверзибилен плуг LEMKEN Diamant реверзибилен плуг LEMKEN Diamant реверзибилен плуг LEMKEN Diamant
3
Контактирајте го продавачот
16.500 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Вінниця
Контактирајте го продавачот
24.000 US$ EUR ≈ 22.820 €
Култиватор
Потребна сила на трактор 250 кс
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 10 м
Украина, Гнівань
Контактирајте го продавачот
8.800 €
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
7.400 €
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
7.800 €
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
9.000 €
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
11.500 €
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
реверзибилен плуг LEMKEN Opal X 120 реверзибилен плуг LEMKEN Opal X 120 реверзибилен плуг LEMKEN Opal X 120
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Oyten
култиватор LEMKEN heliodor 8/350 култиватор LEMKEN heliodor 8/350
2
Контактирајте го продавачот
13.000 €
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
14.750 €
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 418 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се