Филтри -

Машини за обработка на почвата LELY

Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

18 огласа: Машини за обработка на почвата LELY

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
1.150 €
Рото брана
Година 1982 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Ampfing
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Borssele
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Година 1990 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Borssele
Контактирајте го продавачот
2.000 € Без ДДВ
Култиватор
Година 1998 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Ruinerwold
Контактирајте го продавачот
3.000 € Со вклучен ДДВ
Рото фреза
Длабочина на обработка 250 мм
Година 1985 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, с. Волиця
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Рото брана
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Франција, Fr-62136 Richebourg
Контактирајте го продавачот
аукција 416,20 € DKK 3.100 DKK
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Данска, Fyn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Goudriaan
Контактирајте го продавачот
аукција 300 €
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Белгија, Frasnes-Lez-Gosselies
Контактирајте го продавачот
4.000 € Без ДДВ
Рото брана
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Рото брана
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
2.450 € Без ДДВ
Рото брана
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Rheden
Контактирајте го продавачот
4.500 €
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Molenaarsgraaf
Контактирајте го продавачот
2.000 € Без ДДВ
Култиватор
Година 1998 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Ruinerwold
Контактирајте го продавачот
1.490 €
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Kirchdorf
Контактирајте го продавачот
650 € Без ДДВ
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Rheden
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
1.639 €
Рото брана
Година 1995 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Mindelheim
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се