Филтри -

Машини за обработка на почвата Kverneland од Украина

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

21 огласа: Машини за обработка на почвата Kverneland од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Zolochiv
Контактирајте го продавачот
9.925 € Со вклучен ДДВ
Слама култиватор
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
20.000 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 280 кс Работна брзина 8 км/ч
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Novgorodka
плуг Kverneland 5 ( 4+1 )
1
Контактирајте го продавачот
11.000 US$ EUR ≈ 10.450 €
Плуг
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
9.900 US$ EUR ≈ 9.402 €
Култиватор
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Несвіч
реверзибилен плуг Kverneland RW100 реверзибилен плуг Kverneland RW100
2
Контактирајте го продавачот
18.000 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 400 мм Потребна сила на трактор 350 кс Работна брзина 8 км/ч
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Білоцерківський р-н, с.Великополовецьке
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Реверзибилен плуг
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Stryzhavka
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 40 мм Потребна сила на трактор 250 кс
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 2.8 м
Украина, Безуглівка
реверзибилен плуг Kverneland LD 85 реверзибилен плуг Kverneland LD 85 реверзибилен плуг Kverneland LD 85
3
Контактирајте го продавачот
2.609 € UAH 105.000 UAH
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Крижопіль
Контактирајте го продавачот
18.000 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Потребна сила на трактор 270 кс
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Zolochiv
плуг Kverneland RB 100
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Потребна сила на трактор 300 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 3.2 м
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Потребна сила на трактор 500 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 4.8 м
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
4.969 € UAH 200.000 UAH
Култиватор
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Фарбоване
Контактирајте го продавачот
4.969 € UAH 200.000 UAH
Култиватор
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Фарбоване
Контактирајте го продавачот
13.000 US$ EUR ≈ 12.350 €
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 350 мм
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Охиньки
Контактирајте го продавачот
13.000 US$ EUR ≈ 12.350 €
Плуг
Година 01/2002 Километража Ширина на опфаќање
Украина
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Плуг
Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Bila Tserkva
диск брана Kverneland ОЧЕНЬ ХОРОШАЯ ЦЕНА! ДИСКИ 680 ММ диск брана Kverneland ОЧЕНЬ ХОРОШАЯ ЦЕНА! ДИСКИ 680 ММ диск брана Kverneland ОЧЕНЬ ХОРОШАЯ ЦЕНА! ДИСКИ 680 ММ
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
18.500 US$ EUR ≈ 17.570 €
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 300 кс
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Sumy
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се