Филтри -

Машини за обработка на почвата Kverneland од Словачка

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

8 огласа: Машини за обработка на почвата Kverneland од Словачка

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
56.376 €
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Словачка, Košice
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Реверзибилен плуг
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Словачка, Košice
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Слама култиватор
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Словачка, Košice
реверзибилен плуг Kverneland реверзибилен плуг Kverneland реверзибилен плуг Kverneland
3
Контактирајте го продавачот
3.800 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање
Словачка, Šintava
диск брана Kverneland Qualidisc PRO диск брана Kverneland Qualidisc PRO
2
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Словачка, Rakovec nad Ondavou
Контактирајте го продавачот
3.600 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Словачка, Šurany
слама култиватор Kverneland Enduro слама култиватор Kverneland Enduro слама култиватор Kverneland Enduro
3
Контактирајте го продавачот
57.210 €
Слама култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Словачка, Košice
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Реверзибилен плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Словачка, Košice
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се