Филтри -

Машини за обработка на почвата Kverneland од Шведска

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

11 огласа: Машини за обработка на почвата Kverneland од Шведска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
аукција аукција
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
аукција 621,60 € SEK 7.200 SEK
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
аукција 34,53 € SEK 400 SEK
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
аукција 60,43 € SEK 700 SEK
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Hamrångefjärden
аукција 138,10 € SEK 1.600 SEK
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
аукција 3.669 € SEK 42.500 SEK
Реверзибилен плуг
Година 1997 Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
аукција 4.403 € SEK 51.000 SEK
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
аукција 992,80 € SEK 11.500 SEK
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
аукција 992,80 € SEK 11.500 SEK
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
аукција 4.489 € SEK 52.000 SEK
Диск брана
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 3.5 м
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
7.770 € SEK 90.000 SEK
Реверзибилен плуг
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Jämtland
ATS Sweden AB
3 години на Agriline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се