Филтри -

Машини за обработка на почвата Kverneland од Романија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

8 огласа: Машини за обработка на почвата Kverneland од Романија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
плуг Kverneland LD 100-200 плуг Kverneland LD 100-200 плуг Kverneland LD 100-200
3
Контактирајте го продавачот
7.800 € Без ДДВ
Плуг
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Harsova
SC UTIL ADIMAR SRL
7 години на Agriline
диск брана Kverneland диск брана Kverneland диск брана Kverneland
3
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Harsova
SC UTIL ADIMAR SRL
7 години на Agriline
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
8.150 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Романија, LOC. PETREASA, COM. REMETEA
Контактирајте го продавачот
4.000 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Романија, Târnava
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Култиватор
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Романија, Jud. CONSTANŢA
подривач Kverneland CLC 5 подривач Kverneland CLC 5 подривач Kverneland CLC 5
3
Контактирајте го продавачот
2.500 € Без ДДВ
Подривач
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Романија
Контактирајте го продавачот
26.400 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Oradea
Контактирајте го продавачот
4.500 €
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање 4 м
Романија, Budila Brasov
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се