Филтри -

Машини за обработка на почвата Kverneland од Полска

Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

18 огласа: Машини за обработка на почвата Kverneland од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
6.315 € PLN 29.000 PLN
Реверзибилен плуг
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Bolechowice
Контактирајте го продавачот
22.860 € PLN 105.000 PLN
Реверзибилен плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Rakoniewice
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање 160 м
Полска, Łagiewniki
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Gdańsk
Контактирајте го продавачот
21.670 € PLN 99.500 PLN
Реверзибилен плуг
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Gdańsk
Контактирајте го продавачот
8.274 € PLN 38.000 PLN
Реверзибилен плуг
Година 2010 Километража 222 м/ч Ширина на опфаќање
Полска, Mordy
Контактирајте го продавачот
9.799 € PLN 45.000 PLN
Реверзибилен плуг
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Biała Podlaska
Контактирајте го продавачот
5.879 € PLN 27.000 PLN
Реверзибилен плуг
Година 1995 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Damasławek
Контактирајте го продавачот
8.000 €
Подривач
Длабочина на обработка 70 мм
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Полска, ROKITNO
Контактирајте го продавачот
2.504 € PLN 11.500 PLN
Реверзибилен плуг
Година 1999 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Zaklików
Контактирајте го продавачот
8.928 € PLN 41.000 PLN
Реверзибилен плуг
Година 2002 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Zbiersk
Контактирајте го продавачот
3.484 € PLN 16.000 PLN
Слама култиватор
Година 1990 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Zbiersk
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање 4 м
Полска, ROKITNO
Контактирајте го продавачот
26.130 € PLN 120.000 PLN
Диск брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Полска, Cheåmno
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Полска, Wierzbno
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Слама култиватор
Длабочина на обработка 200 мм Потребна сила на трактор 250 кс Работна брзина 8 км/ч
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Полска, ŁUBOWO
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Полска, Wierzbno
Контактирајте го продавачот
7.403 € PLN 34.000 PLN
Реверзибилен плуг
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Bolechowice
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се