Филтри -

Машини за обработка на почвата Kverneland од Германија

Резултати од пребарување: 93 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

93 огласа: Машини за обработка на почвата Kverneland од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Диск брана
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Sittensen
рото брана Kverneland KV NG 18/300 рото брана Kverneland KV NG 18/300 рото брана Kverneland KV NG 18/300
3
Контактирајте го продавачот
5.900 €
Рото брана
Година 1999 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Kunde
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
реверзибилен плуг Kverneland Pflug LB 100-300 Va реверзибилен плуг Kverneland Pflug LB 100-300 Va
2
Контактирајте го продавачот
21.420 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Mutterstadt
Контактирајте го продавачот
5.990 €
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Kunde
нови плуг Kverneland ED 100 200 нови плуг Kverneland ED 100 200 нови плуг Kverneland ED 100 200
3
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bad Oldesloe
Контактирајте го продавачот
18.654 €
Плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
5.900 €
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Култиватор
Длабочина на обработка 4 мм
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
плуг Kverneland BB100
1
Контактирајте го продавачот
4.900 €
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Gadebusch
плуг Kverneland BB100
1
Контактирајте го продавачот
4.950 €
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Gadebusch
земјоделски валјак Kverneland NW17-55
1
Контактирајте го продавачот
1.500 €
Земјоделски валјак
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bützow
Контактирајте го продавачот
16.990 €
Култиватор
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 4.6 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
8.584 €
Плуг
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
46.952 €
Плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
рото брана Kverneland herse rotative
1
Контактирајте го продавачот
7.000 €
Рото брана
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
9.000 €
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
14.915 €
Култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, De-37284 Waldkappel-Bischhausen
Контактирајте го продавачот
6.850 €
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bad Lauterberg / Barbis
Контактирајте го продавачот
47.500 €
Плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Woldegk
Контактирајте го продавачот
28.570 €
Плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-74547 Untermünkheim
Контактирајте го продавачот
19.990 €
Реверзибилен плуг
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
18.990 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
19.800 €
Култиватор
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Großweitzschen OT Mockritz
плуг Kverneland 3300 s udbygningsfure
1
Контактирајте го продавачот
7.105 €
Плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
63.500 €
Култиватор
Длабочина на обработка 2 мм
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 7 м
Германија, Hamburg
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 93 огласа
Прикажи
Претплати се