Филтри -

Машини за обработка на почвата Kverneland од Франција

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

12 огласа: Машини за обработка на почвата Kverneland од Франција

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
15.600 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Потребна сила на трактор 400 кс
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Франција, Monferran
слама култиватор Kverneland CLF TURBO слама култиватор Kverneland CLF TURBO слама култиватор Kverneland CLF TURBO
3
Контактирајте го продавачот
9.600 € Со вклучен ДДВ
Слама култиватор
Година 2002 Километража Ширина на опфаќање 4.6 м
Франција, Monferran
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
31.200 € Со вклучен ДДВ
Рото брана
Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Франција, Monferran
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Рото брана
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Франција, Fr-56120 Josselin
Контактирајте го продавачот
26.250 €
Плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-53500 Gennes-Sur-Glaize
Контактирајте го продавачот
13.000 €
Рото брана
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Франција, Fr-32490 Monferran
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Плуг
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-56120 Josselin
Контактирајте го продавачот
7.000 €
Рото брана
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Франција, Fr-56120 Josselin
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Култиватор
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Франција, Fr-55300 Chauvoncourt
Контактирајте го продавачот
4.000 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање
Франција, SEVIGNY WALEPPE
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Култиватор
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Франција, Fr-55300 Chauvoncourt
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Франција, SEVIGNY WALEPPE
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се