Филтри -

Машини за обработка на почвата Kverneland од Европа

Резултати од пребарување: 305 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

305 огласа: Машини за обработка на почвата Kverneland

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Реверзибилен плуг
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање
Германија, 17094 Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
Контактирајте го продавачот
30.700 €
Плуг
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-8382 Hinnerup
Контактирајте го продавачот
32.042 €
Плуг
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-8382 Hinnerup
Контактирајте го продавачот
22.109 €
Плуг
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-8382 Hinnerup
плуг Kverneland eg 100-300-28 6 furet hydraulisk landhjul плуг Kverneland eg 100-300-28 6 furet hydraulisk landhjul плуг Kverneland eg 100-300-28 6 furet hydraulisk landhjul
3
Контактирајте го продавачот
29.350 €
Плуг
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-8382 Hinnerup
плуг Kverneland eg-100-300-28 5 fure плуг Kverneland eg-100-300-28 5 fure плуг Kverneland eg-100-300-28 5 fure
3
Контактирајте го продавачот
40.085 €
Плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-8382 Hinnerup
плуг Kverneland 6300s variomat 8 fure krop 28 плуг Kverneland 6300s variomat 8 fure krop 28
2
Контактирајте го продавачот
81.757 €
Плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-8382 Hinnerup
Контактирајте го продавачот
7.337 € PLN 34.000 PLN
Реверзибилен плуг
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Bolechowice
Контактирајте го продавачот
аукција 13,41 € DKK 100 DKK
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Данска, Storvorde
подривач Kverneland CLC 5 подривач Kverneland CLC 5 подривач Kverneland CLC 5
3
Контактирајте го продавачот
2.500 € Без ДДВ
Подривач
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Романија
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
14.800 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
аукција 25,85 € SEK 300 SEK
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Hamrångefjärden
аукција аукција
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
аукција 1.077 € SEK 12.500 SEK
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
плуг Kverneland LD 100-200 плуг Kverneland LD 100-200 плуг Kverneland LD 100-200
3
Контактирајте го продавачот
7.800 € Без ДДВ
Плуг
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Harsova
Контактирајте го продавачот
31.852 €
Плуг
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Плуг
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
аукција 147,50 € DKK 1.100 DKK
Слама култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Данска, Storvorde
плуг Kverneland 3300 s плуг Kverneland 3300 s плуг Kverneland 3300 s
3
Контактирајте го продавачот
36.798 €
Плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
аукција 456,60 € SEK 5.300 SEK
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
аукција 86,16 € SEK 1.000 SEK
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
аукција 25,85 € SEK 300 SEK
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
нови плуг Kverneland Vorenpakkerarm нови плуг Kverneland Vorenpakkerarm нови плуг Kverneland Vorenpakkerarm
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Borssele
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 305 огласа
Прикажи
Претплати се