Филтри -

Машини за обработка на почвата Kverneland од Данска

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

11 огласа: Машини за обработка на почвата Kverneland од Данска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 3.990 € DKK 29.750 DKK
Реверзибилен плуг
Година 1997 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Midtjylland
Контактирајте го продавачот
1.812 €
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Данска, Roslev
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
плуг Kverneland eg 100-300-28 6 furet hydraulisk landhjul плуг Kverneland eg 100-300-28 6 furet hydraulisk landhjul плуг Kverneland eg 100-300-28 6 furet hydraulisk landhjul
3
Контактирајте го продавачот
29.341 €
Плуг
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-6000 Kolding
Контактирајте го продавачот
35.543 €
Плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-7200 Grindsted
Контактирајте го продавачот
37.515 €
Плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-7200 Grindsted
Контактирајте го продавачот
57.035 €
Плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-7200 Grindsted
Контактирајте го продавачот
аукција 5.163 € DKK 38.500 DKK
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Данска, Sjælland
Контактирајте го продавачот
470 € Без ДДВ
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 5.2 м
Данска, Lintrup
плуг Kverneland eg-100-300-28 5 fure плуг Kverneland eg-100-300-28 5 fure плуг Kverneland eg-100-300-28 5 fure
3
Контактирајте го продавачот
40.068 €
Плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-6000 Kolding
Контактирајте го продавачот
26.462 €
Плуг
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-7200 Grindsted
Контактирајте го продавачот
34.865 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Lintrup
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се