Филтри -

Машини за обработка на почвата Kverneland од Австрија

Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

25 огласа: Машини за обработка на почвата Kverneland од Австрија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
21.900 €
Плуг
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-2700 Wr. Neustadt
Контактирајте го продавачот
26.300 €
Плуг
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-2700 Wr. Neustadt
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
49.600 €
Плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-4755 Zell An Der Pram
Контактирајте го продавачот
16.600 €
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-4755 Zell An Der Pram
Контактирајте го продавачот
8.814 €
Плуг
Година 2002 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-2700 Wr. Neustadt
Контактирајте го продавачот
23.478 €
Плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-8410 Kalsdorf
Контактирајте го продавачот
33.200 €
Плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-2700 Wr. Neustadt
Контактирајте го продавачот
13.332 €
Плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-8410 Kalsdorf
Контактирајте го продавачот
26.300 €
Плуг
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-2700 Wr. Neustadt
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Реверзибилен плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Kalsdorf
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Kalsdorf
Контактирајте го продавачот
19.989 €
Плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Австрија, At-8410 Kalsdorf
Контактирајте го продавачот
3.800 € Без ДДВ
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 2.9 м
Австрија, Hinzenbach
Контактирајте го продавачот
28.173 €
Реверзибилен плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Kalsdorf
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-2700 Wr. Neustadt
Контактирајте го продавачот
49.600 €
Плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-4755 Zell An Der Pram
Контактирајте го продавачот
8.000 €
Плуг
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-2700 Wr. Neustadt
плуг Kverneland lb 85/100-300 - 5 schar плуг Kverneland lb 85/100-300 - 5 schar плуг Kverneland lb 85/100-300 - 5 schar
3
Контактирајте го продавачот
27.908 €
Плуг
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-8551 Wies
Контактирајте го продавачот
26.979 €
Плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-2700 Wr. Neustadt
Контактирајте го продавачот
29.950 €
Плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-2700 Wr. Neustadt
Контактирајте го продавачот
32.150 €
Плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-2700 Wr. Neustadt
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Австрија, At-8410 Kalsdorf
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Wiener Neustadt
Контактирајте го продавачот
16.600 €
Рото брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-4755 Zell An Der Pram
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-4755 Zell An Der Pram
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Претплати се