Филтри -

Машини за обработка на почвата Kverneland

Резултати од пребарување: 270 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

270 огласа: Машини за обработка на почвата Kverneland

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
плуг Kverneland kkls 100-200 плуг Kverneland kkls 100-200 плуг Kverneland kkls 100-200
3
Контактирајте го продавачот
7.916 €
Плуг
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-82004 Montauban
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Реверзибилен плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Østbirk
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
17.610 €
Плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-4755 Zell An Der Pram
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Реверзибилен плуг
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Данска, Tølløse
Контактирајте го продавачот
15.500 € Со вклучен ДДВ
Слама култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Großpersdorf
Контактирајте го продавачот
20.450 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Großpersdorf
Контактирајте го продавачот
24.700 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Großpersdorf
реверзибилен плуг Kverneland LD 85 реверзибилен плуг Kverneland LD 85 реверзибилен плуг Kverneland LD 85
3
Контактирајте го продавачот
2.536 € UAH 105.000 UAH
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Крижопіль
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Zolochiv
Контактирајте го продавачот
5.000 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 10/2000 Километража Ширина на опфаќање
Литванија, Šilalė
Контактирајте го продавачот
1.650 €
Диск брана
Година 09/2001 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Литванија, Šilalė
Контактирајте го продавачот
3.600 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Словачка, Šurany
плуг Kverneland LD 100-200 плуг Kverneland LD 100-200 плуг Kverneland LD 100-200
3
Контактирајте го продавачот
7.800 € Без ДДВ
Плуг
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Harsova
SC UTIL ADIMAR SRL
7 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
20.000 € Со вклучен ДДВ
Слама култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 5 м
Австрија, Kalsdorf
Контактирајте го продавачот
18.500 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 280 кс Работна брзина 8 км/ч
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Novgorodka
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Диск брана
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Straubing
Контактирајте го продавачот
17.900 €
Диск брана
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
7.079 €
Плуг
Година 1996 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
8.584 €
Плуг
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
16.600 €
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-4755 Zell An Der Pram
Контактирајте го продавачот
21.900 €
Плуг
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-2700 Wr. Neustadt
Контактирајте го продавачот
24.991 €
Плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-4755 Zell An Der Pram
Контактирајте го продавачот
32.833 €
Плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-4755 Zell An Der Pram
Контактирајте го продавачот
33.250 €
Плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-4755 Zell An Der Pram
Контактирајте го продавачот
34.915 €
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, De-48341 Altenberge
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 270 огласа
Прикажи
Претплати се