Филтри -

Машини за обработка на почвата Kuhn од Украина

Резултати од пребарување: 32 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

32 огласа: Машини за обработка на почвата Kuhn од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови реверзибилен плуг Kuhn Multi-Master 123 5T нови реверзибилен плуг Kuhn Multi-Master 123 5T нови реверзибилен плуг Kuhn Multi-Master 123 5T
3
Контактирајте го продавачот
23.400 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Київ /с.Софіївська-Борщагівка/
Контактирајте го продавачот
19.000 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 170 кс
Година 11/2015 Километража Ширина на опфаќање 1.75 м
Украина, Христинівка
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
22.500 US$ EUR ≈ 20.750 €
Диск брана
Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 6.1 м
Украина, с.Бишів
Контактирајте го продавачот
8.000 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање 7.2 м
Украина, Кобзевка
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 220 кс Работна брзина 15 км/ч
Година 2004 Километража 1000 м/ч Ширина на опфаќање 5 м
Украина, смт.Володарка
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
нови мулчер за трактор Kuhn RM 400
1
Контактирајте го продавачот
14.900 US$ EUR ≈ 13.740 €
Мулчер за трактор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
нови мулчер за трактор Kuhn RM 400 нови мулчер за трактор Kuhn RM 400 нови мулчер за трактор Kuhn RM 400
3
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 120 кс Работна брзина 9 км/ч
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
6.500 US$ EUR ≈ 5.994 €
Мулчер за трактор
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Реверзибилен плуг
Година 2001 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
27.000 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 4.3 м
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
21.000 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
32.000 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 6.5 м
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
16.000 US$ EUR ≈ 14.750 €
Диск брана
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Киевская обл.
Контактирајте го продавачот
2.401 € UAH 100.000 UAH
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Zolotonosha
Контактирајте го продавачот
38.700 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 250 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6.1 м
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Плуг
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Украина
мулчер за трактор Kuhn RM 400 мулчер за трактор Kuhn RM 400 мулчер за трактор Kuhn RM 400
3
Контактирајте го продавачот
3.500 US$ EUR ≈ 3.228 €
Мулчер за трактор
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Морози
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Мулчер за трактор
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Kyiv
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 32 огласа
Прикажи
Претплати се