Филтри -

Машини за обработка на почвата Kuhn од Романија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Машини за обработка на почвата Kuhn од Романија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Harsova
Контактирајте го продавачот
7.300 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Str. Depoului Nr. 36. Fetesti-Gara
Контактирајте го продавачот
5.600 €
Плуг
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање
Романија
Контактирајте го продавачот
14.800 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 3.5 м
Романија, Str. Depoului Nr. 36. Fetesti-Gara
Контактирајте го продавачот
9.850 €
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Романија
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се