Филтри -

Машини за обработка на почвата Kuhn од Полска

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

9 огласа: Машини за обработка на почвата Kuhn од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
8.792 € PLN 38.000 PLN
Реверзибилен плуг
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nasiłów
Контактирајте го продавачот
9.024 € PLN 39.000 PLN
Реверзибилен плуг
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Licytacja Na Portalu Flotilo.pl; Auction On Flotilo.pl
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
6.918 € PLN 29.900 PLN
Реверзибилен плуг
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Licytacja Na Portalu Flotilo.pl; Auction On Flotilo.pl
Контактирајте го продавачот
10.300 € PLN 44.500 PLN
Реверзибилен плуг
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Cekcyn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Полска, Wierzbno
нови диск брана Kuhn 02125
1
Контактирајте го продавачот
31,24 € PLN 135 PLN
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Sadówiec
Контактирајте го продавачот
4.859 € PLN 21.000 PLN
Рото брана
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Bodzanów
Контактирајте го продавачот
5.784 € PLN 25.000 PLN
Реверзибилен плуг
Година 2002 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Mordy
Контактирајте го продавачот
6.247 € PLN 27.000 PLN
Рото брана
Година 2002 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Mordy
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се