Филтри -

Машини за обработка на почвата Kuhn од Холандија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

6 огласа: Машини за обработка на почвата Kuhn од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
4.000 € Без ДДВ
Рото фреза
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 2.05 м
Холандија, Lunteren
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Реверзибилен плуг
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Reusel
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови рото фреза Kuhn EL122-280 нови рото фреза Kuhn EL122-280 нови рото фреза Kuhn EL122-280
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото фреза
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2.8 м
Холандија, Reusel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Reusel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото фреза
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Холандија, Reusel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Biervliet
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се