Филтри -

Машини за обработка на почвата Kuhn од Германија

Резултати од пребарување: 132 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

132 огласа: Машини за обработка на почвата Kuhn од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
6.485 €
Мулчер за трактор
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
24.000 €
Плуг
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Prenzlau
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Реверзибилен плуг
Година 1995 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
17.000 €
Рото брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
16.542 €
Рото брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
38.500 €
Диск брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
рото брана Kuhn hrb 252
1
Контактирајте го продавачот
5.963 €
Рото брана
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
39.500 €
Плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Плуг
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
36.974 €
Култиватор
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
35.489 €
Плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, De-37284 Waldkappel-Bischhausen
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Диск брана
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-24340 Eckernförde
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Реверзибилен плуг
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
12.140 €
Рото брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, De-96349 Steinwiesen
Контактирајте го продавачот
24.900 €
Плуг
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
45.990 €
Диск брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Gb-Nr1 2En Norwich
Контактирајте го продавачот
39.500 €
Плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 3.2 м
Германија, Burkau
Контактирајте го продавачот
15.250 €
Плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Германија, De-48683 Ahaus
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Диск брана
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Мулчер за трактор
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 2.8 м
Германија, Ebstorf
диск брана Kuhn Optimer 5003 диск брана Kuhn Optimer 5003 диск брана Kuhn Optimer 5003
3
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Диск брана
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
8.050 € Без ДДВ
Мулчер за трактор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Sittensen
рото брана Kuhn el62-130 рото брана Kuhn el62-130
2
Контактирајте го продавачот
5.630 €
Рото брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 132 огласа
Прикажи
Претплати се