Филтри -

Машини за обработка на почвата Kuhn од Франција

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

13 огласа: Машини за обработка на почвата Kuhn од Франција

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
3.950 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 1993 Километража Ширина на опфаќање
Франција, SEVIGNY WALEPPE
Контактирајте го продавачот
38.000 €
Култиватор
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Франција, Fr-62136 Richebourg
Контактирајте го продавачот
1.100 € Без ДДВ
Рото брана
Година 1998 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Plumaudan
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Плуг
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-62136 Richebourg
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Рото брана
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
9.000 €
Култиватор
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Франција, Fr-29610 Plouigneau
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Плуг
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-62136 Richebourg
Контактирајте го продавачот
40.000 €
Култиватор
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Франција, Fr-62136 Richebourg
плуг Kuhn vari master 121 плуг Kuhn vari master 121
2
Контактирајте го продавачот
9.583 €
Плуг
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-82004 Montauban
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Рото брана
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-13760 Saint Cannat
Контактирајте го продавачот
38.000 €
Диск брана
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Франција, Fr-62136 Richebourg
рото брана Kuhn hr 4030 рото брана Kuhn hr 4030
2
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Рото брана
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-13760 Saint Cannat
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Рото брана
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Франција, Fr-62136 Richebourg
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се