Филтри -

Машини за обработка на почвата Kuhn од Данска

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

13 огласа: Машини за обработка на почвата Kuhn од Данска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
24.726 €
Плуг
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-8382 Hinnerup
Контактирајте го продавачот
13.295 €
Плуг
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-8382 Hinnerup
Контактирајте го продавачот
21.294 €
Рото брана
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-8382 Hinnerup
Контактирајте го продавачот
19.954 €
Плуг
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-8382 Hinnerup
Контактирајте го продавачот
26.102 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Vojens
Контактирајте го продавачот
36.814 €
Рото брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-8382 Hinnerup
Контактирајте го продавачот
15.957 €
Плуг
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-7200 Grindsted
Контактирајте го продавачот
аукција 4.761 € DKK 35.500 DKK
Реверзибилен плуг
Година 1998 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Sønderjylland
Контактирајте го продавачот
24.079 €
Плуг
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-9700 Brønderslev
Контактирајте го продавачот
12.064 €
Плуг
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-9700 Brønderslev
Контактирајте го продавачот
26.570 €
Плуг
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-9700 Brønderslev
Контактирајте го продавачот
36.847 €
Култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-8382 Hinnerup
Контактирајте го продавачот
26.536 €
Плуг
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-8382 Hinnerup
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се