Филтри -

Машини за обработка на почвата Kuhn од Австрија

Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

18 огласа: Машини за обработка на почвата Kuhn од Австрија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
18.750 €
Плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-3311 Zeillern
Контактирајте го продавачот
13.667 €
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-3321 Stephanshart
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
5.487 €
Диск брана
Година 2001 Километража Ширина на опфаќање 10 м
Австрија, At-2100 Korneuburg
култиватор Kuhn prolander 400r култиватор Kuhn prolander 400r
2
Контактирајте го продавачот
15.750 €
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Австрија, At-3321 Stephanshart
Контактирајте го продавачот
13.742 €
Плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-8230 Hartberg
Контактирајте го продавачот
5.487 €
Рото брана
Година 2001 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-2100 Korneuburg
Контактирајте го продавачот
6.900 €
Плуг
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Австрија, At-8410 Kalsdorf
Контактирајте го продавачот
11.062 €
Диск брана
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-8551 Wies
Контактирајте го продавачот
10.442 €
Плуг
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-4774 Sankt Marienkirchen Bei Schärding
Контактирајте го продавачот
13.742 €
Плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-8230 Hartberg
Контактирајте го продавачот
7.521 €
Плуг
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-4800 Attnang-Puchheim
Контактирајте го продавачот
5.487 €
Рото брана
Година 2001 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-2100 Korneuburg
Контактирајте го продавачот
6.200 €
Рото фреза
Година 2001 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
12.957 €
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-3321 Stephanshart
Контактирајте го продавачот
8.761 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 1998 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Австрија, At-5273 Rossbach
култиватор Kuhn prolander 400r култиватор Kuhn prolander 400r
2
Контактирајте го продавачот
15.750 €
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Австрија, At-3321 Stephanshart
Контактирајте го продавачот
16.584 €
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Австрија, At-3311 Zeillern
Контактирајте го продавачот
12.416 €
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-3311 Zeillern
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се