Филтри -

Машини за обработка на почвата Kuhn

Резултати од пребарување: 239 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

239 огласа: Машини за обработка на почвата Kuhn

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
17.000 €
Рото брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
16.542 €
Рото брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
15.957 €
Плуг
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-7200 Grindsted
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 220 кс Работна брзина 15 км/ч
Година 2004 Километража 1000 м/ч Ширина на опфаќање 5 м
Украина, смт.Володарка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година 06/2020 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Снігурівка
Контактирајте го продавачот
26.102 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Vojens
Контактирајте го продавачот
38.500 €
Диск брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Harsova
рото брана Kuhn hrb 252
1
Контактирајте го продавачот
5.963 €
Рото брана
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Плуг
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
36.974 €
Култиватор
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
35.489 €
Плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, De-37284 Waldkappel-Bischhausen
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Диск брана
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-24340 Eckernförde
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Реверзибилен плуг
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
12.140 €
Рото брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, De-96349 Steinwiesen
Контактирајте го продавачот
24.900 €
Плуг
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
45.978 €
Диск брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Gb-Nr1 2En Norwich
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 3.2 м
Германија, Burkau
Контактирајте го продавачот
23.456 €
Диск брана
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Neubrandenburg
Контактирајте го продавачот
15.250 €
Плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Германија, De-48683 Ahaus
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Диск брана
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Мулчер за трактор
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 2.8 м
Германија, Ebstorf
диск брана Kuhn Optimer 5003 диск брана Kuhn Optimer 5003 диск брана Kuhn Optimer 5003
3
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Диск брана
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
2.900 €
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Kalsdorf
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 239 огласа
Прикажи
Претплати се