Филтри -

Машини за обработка на почвата Kubota од Германија

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

10 огласа: Машини за обработка на почвата Kubota од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.300 €
Рото брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 1 м
Германија, De-57462 Olpe
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Gross-Umstadt
Контактирајте го продавачот
13.800 €
Култиватор
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Плуг
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Плуг
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
5.240 €
Рото брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-57462 Olpe
Контактирајте го продавачот
5.689 €
Рото брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-57462 Olpe
нови мулчер за трактор Kubota Kubota FROG 960 BY PERUZZO нови мулчер за трактор Kubota Kubota FROG 960 BY PERUZZO нови мулчер за трактор Kubota Kubota FROG 960 BY PERUZZO
3
Контактирајте го продавачот
1.469 €
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Gross-Umstadt
нови мулчер за трактор Kubota Kubota Puma 1400 hydr. Seitenverstellung нови мулчер за трактор Kubota Kubota Puma 1400 hydr. Seitenverstellung нови мулчер за трактор Kubota Kubota Puma 1400 hydr. Seitenverstellung
3
Контактирајте го продавачот
3.781 €
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Gross-Umstadt
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Германија, Hamburg
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се