Филтри -

Машини за обработка на почвата Kubota од Европа

Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

18 огласа: Машини за обработка на почвата Kubota

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.300 €
Рото брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 1 м
Германија, De-57462 Olpe
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Gross-Umstadt
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Обединето Кралство, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Обединето Кралство, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
1.200 €
Рото фреза
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање
Италија, Grosseto
Контактирајте го продавачот
325,20 € PLN 1.500 PLN
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Pacanów
Контактирајте го продавачот
13.800 €
Култиватор
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-50680 Saint Clair Sur Elle
Контактирајте го продавачот
227,70 € PLN 1.050 PLN
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање 0.25 м
Полска, Pacanów
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Плуг
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Плуг
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
5.600 €
Мулчер за трактор
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
5.240 €
Рото брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-57462 Olpe
Контактирајте го продавачот
5.689 €
Рото брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-57462 Olpe
нови мулчер за трактор Kubota Kubota FROG 960 BY PERUZZO нови мулчер за трактор Kubota Kubota FROG 960 BY PERUZZO нови мулчер за трактор Kubota Kubota FROG 960 BY PERUZZO
3
Контактирајте го продавачот
1.469 €
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Gross-Umstadt
нови мулчер за трактор Kubota Kubota Puma 1400 hydr. Seitenverstellung нови мулчер за трактор Kubota Kubota Puma 1400 hydr. Seitenverstellung нови мулчер за трактор Kubota Kubota Puma 1400 hydr. Seitenverstellung
3
Контактирајте го продавачот
3.781 €
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Gross-Umstadt
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Германија, Hamburg
плуг Kubota jednoskibowy 25 cm z kołem podporowym плуг Kubota jednoskibowy 25 cm z kołem podporowym
2
Контактирајте го продавачот
227,70 € PLN 1.050 PLN
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање 0.25 м
Полска, Słupia
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се