Филтри -

Машини за обработка на почвата Krause

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Машини за обработка на почвата Krause

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
7.900 US$ EUR ≈ 7.309 €
Диск брана
Потребна сила на трактор 200 кс
Година 1999 Километража Ширина на опфаќање 8.5 м
Украина, Вінниця
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се