Филтри -

Машини за обработка на почвата Kongskilde од Холандија

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

3 огласа: Машини за обработка на почвата Kongskilde од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
1.250 €
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Boekel
Контактирајте го продавачот
6.250 € Без ДДВ
Култиватор
Година 1995 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Холандија, Kerkweg 1 Heukelum 4161Jx, Nederland
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
2.000 € Без ДДВ
Култиватор
Година 1990 Километража Ширина на опфаќање 4.3 м
Холандија, Kerkweg 1 Heukelum 4161Jx, Nederland
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се