Филтри -

Машини за обработка на почвата Kongskilde од Германија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

8 огласа: Машини за обработка на почвата Kongskilde од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
4.159 €
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Saulheim
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Плуг
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Mühlengeez
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
6.900 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Kunde
култиватор Kongskilde Delta Flex 6000 HT NON STOP култиватор Kongskilde Delta Flex 6000 HT NON STOP култиватор Kongskilde Delta Flex 6000 HT NON STOP
3
Контактирајте го продавачот
39.990 €
Култиватор
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
46.900 € Без ДДВ
Машина за собирање камења
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5.2 м
Германија, Grimma
Контактирајте го продавачот
5.490 € Без ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Grimma
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Култиватор
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, 17094 Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
44.750 €
Машина за собирање камења
Длабочина на обработка 70 мм
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се