Филтри -

Машини за обработка на почвата Kongskilde од Франција

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4 огласа: Машини за обработка на почвата Kongskilde од Франција

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Култиватор
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Франција, Fr-55300 Chauvoncourt
Контактирајте го продавачот
11.500 €
Плуг
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-62130 Herlin Le Sec
Контактирајте го продавачот
5.900 €
Рото брана
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-56120 Josselin
Контактирајте го продавачот
15.700 €
Рото брана
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-53640 Le Horps
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се