Филтри -

Машини за обработка на почвата Kongskilde од Европа

Резултати од пребарување: 42 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

42 огласа: Машини за обработка на почвата Kongskilde

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 344,60 € SEK 4.000 SEK
Култиватор
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Falköping
Контактирајте го продавачот
аукција 26,82 € DKK 200 DKK
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Данска, Storvorde
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Данска, Storvorde
Контактирајте го продавачот
44.750 €
Машина за собирање камења
Длабочина на обработка 70 мм
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
култиватор Kongskilde FAZA 17-11 култиватор Kongskilde FAZA 17-11
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Италија, Grosseto
Контактирајте го продавачот
4.900 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Prenzlau
Контактирајте го продавачот
500 € Без ДДВ
Култиватор
Година 1995 Километража Ширина на опфаќање
Франција, SEVIGNY WALEPPE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Длабочина на обработка 50 мм Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6.7 м
Чехија, Kostomlaty nad Labem
Контактирајте го продавачот
13.742 €
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-8230 Hartberg
слама култиватор Kongskilde VF09 слама култиватор Kongskilde VF09
2
Контактирајте го продавачот
500 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година 1995 Километража Ширина на опфаќање
Франција, SEVIGNY WALEPPE
Контактирајте го продавачот
10.750 €
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Австрија, At-3321 Stephanshart
Контактирајте го продавачот
1.141 €
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 6 м
Данска, Roslev
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
44.000 € Без ДДВ
Машина за собирање камења
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 5.2 м
Полска, Stęszew
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Плуг
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Mühlengeez
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Култиватор
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Франција, Fr-55300 Chauvoncourt
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Слама култиватор
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање 4.3 м
Литванија, Degučių k.
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Подривач
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Liebenwalde
култиватор Kongskilde Delta Flex 6000 HT NON STOP култиватор Kongskilde Delta Flex 6000 HT NON STOP култиватор Kongskilde Delta Flex 6000 HT NON STOP
3
Контактирајте го продавачот
39.990 €
Култиватор
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
14.300 € Без ДДВ
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Hinzenbach
Контактирајте го продавачот
990 €
Култиватор
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Kirchdorf
диск брана Kongskilde powertill диск брана Kongskilde powertill
2
Контактирајте го продавачот
9.000 €
Диск брана
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Диск брана
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Osterburg
Контактирајте го продавачот
2.000 € Без ДДВ
Култиватор
Година 1990 Километража Ширина на опфаќање 4.3 м
Холандија, Kerkweg 1 Heukelum 4161Jx, Nederland
Контактирајте го продавачот
11.500 €
Плуг
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-62130 Herlin Le Sec
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 42 огласа
Прикажи
Претплати се