Филтри -

Машини за обработка на почвата Kongskilde од Австрија

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

12 огласа: Машини за обработка на почвата Kongskilde од Австрија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
14.601 €
Култиватор
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-2100 Korneuburg
Контактирајте го продавачот
9.083 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Австрија, At-7503 Grosspetersdorf
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
14.300 € Без ДДВ
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Hinzenbach
Контактирајте го продавачот
3.990 € Со вклучен ДДВ
Култиватор
Година 1990 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Kirchdorf
Контактирајте го продавачот
16.500 € Со вклучен ДДВ
Слама култиватор
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
21.584 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Австрија, At-3250 Wieselburg Land
Контактирајте го продавачот
19.380 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-2493 Eggendorf
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-2100 Korneuburg
Контактирајте го продавачот
990 €
Култиватор
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Kirchdorf
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Австрија, At-2100 Korneuburg
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
4.950 € Без ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Hinzenbach
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се