Филтри -

Машини за обработка на почвата Kongskilde

Резултати од пребарување: 44 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

44 огласа: Машини за обработка на почвата Kongskilde

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
12.300 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-2100 Korneuburg
Контактирајте го продавачот
2.600 € Без ДДВ
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 4.1 м
Норвешка, Trøndelag
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
слама култиватор Kongskilde VF09 слама култиватор Kongskilde VF09 слама култиватор Kongskilde VF09
3
Контактирајте го продавачот
500 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година 1995 Километража Ширина на опфаќање
Франција, SEVIGNY WALEPPE
Контактирајте го продавачот
1.250 €
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Boekel
Контактирајте го продавачот
аукција 26,83 € DKK 200 DKK
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Данска, Kjellerup
Контактирајте го продавачот
14.601 €
Култиватор
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-2100 Korneuburg
Контактирајте го продавачот
аукција 147,60 € DKK 1.100 DKK
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година Километража Ширина на опфаќање 4.2 м
Данска, Kjellerup
машина за подготовка на почвата за сеидба Kongskilde машина за подготовка на почвата за сеидба Kongskilde машина за подготовка на почвата за сеидба Kongskilde
3
Контактирајте го продавачот
28.000 US$ EUR ≈ 25.820 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Дунаївці
Контактирајте го продавачот
2.900 €
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Bamberg
Контактирајте го продавачот
6.437 €
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 12 м
Данска, Nykøbing Falster
Контактирајте го продавачот
6.250 € Без ДДВ
Култиватор
Година 1995 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Холандија, Kerkweg 1 Heukelum 4161Jx, Nederland
Контактирајте го продавачот
9.083 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Австрија, At-7503 Grosspetersdorf
Контактирајте го продавачот
7.000 €
Култиватор
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Франција, Fr-03800 Saulzet
Контактирајте го продавачот
43.500 € Без ДДВ
Машина за собирање камења
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 5.2 м
Полска, Stęszew
Контактирајте го продавачот
14.300 € Без ДДВ
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Hinzenbach
Контактирајте го продавачот
1.006 € Без ДДВ
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 6.3 м
Данска, Lintrup
Контактирајте го продавачот
3.990 € Со вклучен ДДВ
Култиватор
Година 1990 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Kirchdorf
Контактирајте го продавачот
16.500 € Со вклучен ДДВ
Слама култиватор
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
21.584 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Австрија, At-3250 Wieselburg Land
Контактирајте го продавачот
аукција 939,10 € DKK 7.000 DKK
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година Километража Ширина на опфаќање
Данска, Sønderjylland
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Wierzbno
Контактирајте го продавачот
2.000 € Без ДДВ
Култиватор
Година 1990 Километража Ширина на опфаќање 4.3 м
Холандија, Kerkweg 1 Heukelum 4161Jx, Nederland
Контактирајте го продавачот
19.380 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-2493 Eggendorf
Контактирајте го продавачот
1.314 € Без ДДВ
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Данска, Lintrup
Контактирајте го продавачот
3.800 €
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 4 м
Романија, Jud. CONSTANŢA
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 44 огласа
Прикажи
Претплати се