Филтри -

Машини за обработка на почвата Komptech

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

2 огласа: Машини за обработка на почвата Komptech

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
28.760 € PLN 125.100 PLN
Машина за компостирање
Година 2004 Километража 1 м/ч Ширина на опфаќање
Полска, Strzelce Krajeńskie
Контактирајте го продавачот
300.000 € Без ДДВ
Машина за компостирање
Година 12/2011 Километража 2646 м/ч Ширина на опфаќање
Италија, Macerata
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се